wtorek, 22 kwietnia 2014

Shooting in progress

Hej,

poniżej znajdują się efekty naszej pracy, które zebrały się przez ostatnie kilka tygodni. Jak widać idzie nam coraz lepiej. Od pierwszej wspólnej sesji minęły już cztery miesiące. Maja coraz lepiej pozuje, ja robię coraz to lepsze zdjęcia a pomysłów w głowach mamy jeszcze całą masę.
W powyższej sesji pt. Babuszka, panował najlepszy klimat do zdjęć. Obie wypoczęte, światło wręcz perfekcyjne, trochę zimno, ale dałyśmy rade. Miejsce: okolice parku Kościuszki.

Zdjęcia typu Vogue, strasznie ostre słońce i puste centrum Katowic. W tym czasie pojawiło się pierwsze zainteresowanie naszą pracą. Miejsce: Plac Sejmu Śląskiego.
Od tej sesji już ludzie zaczęli nam pomagać, z rana Ania Rozlach po południu już dosyć spora ekipa i Dog imieniem Tygrys. Miejsce: Park - okolice Ptasiego Osiedla i Płyta lotniska.

Ostatnia sesja to projekt zrealizowany przy współpracy sklepu Stefanel w SCC. Zdjęcia zostały wykonane na konkurs dotyczący najlepszej stylizacji. Na wyniki jeszcze czekamy.

W następny poniedziałek odbędzie się sesja z moją znajomą stylistką http://www.maxmodels.pl/fryzjer-axisss.html, nic tylko czekać na efekty.

Zapraszam również na blog pandamone.blogspot.com, gdzie znajdziecie więcej zdjęć.

Jeśli ty czytelniku chcesz nam pomóc: przytrzymać blendę albo dać jakieś wskazówki, zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz