czwartek, 30 stycznia 2014

Wanna Be Famous!

Witam!
Jest to wielki krok dla mnie, ponieważ wreszcie biorę się na poważnie za pracę fotografa. Dotychczas bałam się założyć swoją własną stronę, była to obawa przed falą krytyki. Mam jednak nadzieję, że z tej obawy wyrosłam. 
Na blogu głównie zamieszczać chciałabym swoją pracę, ale również inspiracje i różnego rodzaju podejmowane przeze mnie współprace. Co z tego wyniknie, kto wie? Może wreszcie moje wysiłki zostaną docenione, liczę na to!
Dotychczas zajmowałam się rozwijaniem swoich umiejętności i dalej chcę to robić.
Uwielbiam fotografować ludzi ponieważ w każdej osobie można odnaleźć piękno. Moją faworytką jest fotografia mody i na tym chcę się najbardziej skupić.
Głównie inspirują mnie modelki takie jak Karolina Kurkova oraz Daphne Groeneveld, a także gwiazdy pokroju Brigitte Bardot i Jane Birkin.


Na początek zamieszczę sesję zdjęciową wykonaną dla magazynu Abstrakcja: Zdjęcia wykonałam w październiku zeszłego roku w Warszawie, głównie w okolicach mostu Poniatowskiego. Modelka nigdy wcześniej nie brała w czymś takim udziału, ale wydaje mi się, że poradziła sobie świetnie!
W pracy asystowały mi również trzy dziewczyny z redakcji magazynu.
Sesja zdjęciowa została wykonana we współpracy z show roomem www.fullofstyle.pl, który użyczył nam ubrań do zdjęć. Za co serdecznie dziękujemy! Niebawem znowu się odezwę z nową porcją zdjęć.

Dzięki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz